Gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny?

Warto dowiedzieć się gdzie najłatwiej dostać kredyt konsolidacyjny, pamiętając jednak o dobrych warunkach udzielenia takiego kredytu.

Gdy zależy nam na czasie, szybkość działania banku może mieć dla nas kluczowe znaczenie. Szczególnie, gdy trudna sytuacja finansowa uniemożliwia zaciągnięcie kolejnej pożyczki, szybkość udzielenia kredytu konsolidacyjnego wpływa na płynność finansową naszego domowego budżetu.

Często warto samemu postarać się o przyspieszenie procesu udzielenia kredytu konsolidacyjnego poprzez dokładne przygotowanie dokumentów i przedstawienie swojej sytuacji w jak najdrobniejszych szczegółach. Każdemu bankowi ułatwi to prace i niewątpliwie przyspieszy cały proces.

Gdzie najłatwiej o kredyt konsolidacyjny?

Kliknij po najszybszy kredyt konsolidacyjny

Jeśli chodzi o wymogi dotyczące udzielania kredytów konsolidacyjnych, większość banków ma podobne preferencje. Osoba ubiegająca się o kredyt na spłatę innych swoich zobowiązań, a chcąca dodatkowo uzyskać trochę gotówki od banku, powinna:

  1. Wykazać wysokość swoich dochodów (na podstawie umowy o pracę, wyciągów z konta bankowego z minionych 3-6 miesięcy)
  2. W przypadku konsolidacji większych kwot pieniędzy, wykazać własność lub współwłasność nieruchomości na której bank będzie chciał ustanowić hipotekę
  3. Zamknąć niewykorzystane limity na kartach kredytowych (karty zadłużone też możemy skonsolidować) i limity odnawialne na kontach.

Wnioskowanie o kredyt konsolidacyjny powinniśmy rozpocząć od tradycyjnych banków. Mimo wielu opinii o łatwości uzyskania kredytu w SKOK-ach, czy innych instytucjach pozabankowych bądźmy pewni, że w większości przypadków korzystniejsze warunki kredytowania przedstawi nam bank.

Nawet jeśli szczególnie nam się spieszy, poprawnie przygotowane dokumenty i współpraca z konsultantem banku pomogą nam zaoszczędzić zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Kliknij po najszybszy kredyt konsolidacyjny

Jaki bank wybrać?

Łatwość uzyskania kredytu konsolidacyjnego w sporej mierze zależy od nas. Jeśli zatem jesteśmy w stanie szybko kompletować dokumenty, których będzie od nas wymagał bank, nasza decyzja powinna być kierowana oprocentowaniem kredytu i ewentualnymi dodatkowymi opłatami (więcej tutaj).

Spośród banków oferujących konsolidację ciekawe warunki przedstawiają od dłuższego czasu Alior Bank i BNP Paribas (dawny Fortis Bank). Poza tym opinie na ich temat są pozytywne, zarówno pod względem łatwości otrzymania kredytu, jak i samej obsługi klienta przed i po zaciągnięciu pożyczki.

Wśród pozytywnych opinii na temat kredytów konsolidacyjnych przebija się także obraz Banku Millennium, który znany jest z tego, że stara się proces udzielenia kredytu przyspieszyć do maksimum. Poniżej więcej informacji o wspomnianych kredytach.

Kliknij po najszybszy kredyt konsolidacyjny

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny