Gdzie znaleźć dobry kalkulator kredytów?

Siedzisz już kilka godzin przed monitorem komputera i nie wiesz gdzie znaleźć dobry kalkulator kredytów gotówkowych? Niedawno miałem podobny dylemat,gdy próbowałem zaciągnąć kredyt na samochód w kwocie około 30 tysięcy złotych. Wtedy to nie ja sam, ale moja żona zapytała mnie, czy w sieci są różne kalkulatory kredytowe, bo w każdym z nich otrzymuje inny wynik. Jak zatem kalkulator kredytów może być narzędziem wartym uwagi, jeśli każdy z nich przedstawia zupełnie inne dane?

Kalkulator kredytów z którego ja korzystam to kalkulator obliczający najtańsze kredyty, przygotowany przez specjalistów z Bankier.pl. Nie jest tajemnicą, że tego typu kalkulatory działają na zasadzie programu partnerskiego i osoba, która taki kalkulator zamieszcza na stronie, otrzymuje prowizję.

Mnie to nie robi większej różnicy (nie jestem psem ogrodnika), jak długo mogę skorzystać z kalkulatora i zaciągnąć naprawdę najtańszy kredyt.

Oczywiście oprócz tego kalkulatora na rynku jest jeszcze wiele innych narzędzi (dostarczanych na przykład przez Comperię lub Money2Money). Z mojego doświadczenia wynika jednak, że w skali całego roku to właśnie w kalkulatorze bankiera można znaleźć najlepsze oferty kredytów gotówkowych.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»