Jak zrealizować wszystkie finansowe marzenia przed 30-tką?

To temat, który miałem już dawno poruszyć. Jak pewnie wielu z Was kojarzy, zawodowo zajmuję się nie tylko doradzaniem finansowym (zupełnie amatorsko), ale także technikami zarabiania pieniędzy. Głównym źródłem dochodu jest dla mnie temat zarabiania przez internet. Chociaż mogę siebie określić, jako osobę, która odniosła sukces w tej dziedzinie, zastanawiam się, czy przed 30-tkę udało mi się spełnić wszystkie marzenia finansowe, jakie postawiłem przed sobą w latach młodzieńczych.

Jak pewnie się już domyślacie, wszystkich planów i marzeń nie zrealizowałem, nie jestem milionerem i nie obracam setkami tysięcy złotych każdego dnia. Co się we mnie jednak zmieniło, że uważam się za szczęśliwoą osobę i finansowo stoję bardzo dobrze?

Przede wszystkim niezależność od innych źródeł finansowania dało mi bardzo wiele stron internetowych z dziedziny finansów. Na tych stronach nie tylko udało mi się zbudować własną reputację, jako osoby, która potrafi w przejrzysty i dokładny sposób wyjaśnić różne produkty finansowe, ale także zarobiłem nieco pieniędzy.

Realizacja marzeń miała też kilka innych aspektów. Nigdy nie zaciągałem kredytów. Jesteście zszokowani? Osoba, która tak często doradza innym w zaciąganiu różnego rodzaju pożyczek i mówiąca im, jaki kredyt jest najkorzystniejszy? Tak, dokładnie tak. Miałem w życiu tyle szczęścia, że nigdy nie stanąłem w sytuacji, gdy musiałbym zaciągać kredyty.

Choć wielokrotnie, razem z żoną zastanawialiśmy się, czy kredyt nie ułatwiłby nam życia, zawsze udawało nam się uniknąć takiego zobowiązania finansowego. Czy sprawiło mi to radość? Nie bardzo. Właśnie większa płynność finansowa i dostęp do większej ilości gotówki z pewnością pozwoliłby mi spełnić więcej planów niż było mi to dane.

W takim razie ogłaszam Wam, że nadchodzące miesiące staną się przełomowe w naszym życiu. W grę wejdą różnego rodzaju zakupy i kredyty, które postaram się Wam skrupulatnie opisać na łamach naszego serwisu. Do usłyszenia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»