Karty kredytowe Multibanku dla bogaczy

Multibank w segmencie kart kredytowych oferuje już najbardziej prestiżową kartę kredytową- MasterCard World Signia. Jak mówią przedstawiciele Multibanku, ponad 70% kart kredytowych wydawanych w placówkach banku to właśnie karty z najwyższej półki. Pokrywa się to chyba częściowo z polityką firmy, bo od dłuższego czasu możemy zauważyć działania Multibanku zmierzające do pozyskiwania coraz większej liczby klientów biznesowych.

Karta MasterCard World Signia MultiBanku to pierwszy tego rodzaju plastik w Polsce wyposażony w technologię zbliżeniową MasterCard? PAYPASS?. Spośród podobnych kart, produkt wyróżnia także najniższe na rynku oprocentowanie, wynoszące 12,90 proc. w skali roku, szeroki pakiet bezpłatnych ubezpieczeń oraz dołączony do karty program moneyback.

– mówią przedstawiciele banku.

mastercard-world-signiaKarty MasterCard World Signia uprawniają posiadaczy po przebywania w ponad 600 salonach VIP na lotniskach całego świata, pakiet Travel World Signia obejmujący m.in. ubezpieczenie podróżne, travel assistance (w tym pomoc medyczna, gwarantująca zwrot kosztów leczenia do 7,5 mln euro oraz pomoc prawna), serwis concierge, znacznie wykraczający poza standardową ofertę tego rodzaju usług, jego doradcy mogą np. kompleksowo zorganizować wyjazd na narty, serwis umożliwia również dostęp do tłumaczy, usługa dostępna jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz sporą ilość zniżek w sklepach oraz na usługach wysokiej klasy.

Cena luksusu:

Opłata za wydanie: 900 PLN
Opłata roczna: 900 PLN (0 PLN, jeśli klient w ciągu 12 miesięcy dokona transakcji bezgotówkowych o wartości min. 90 tys. PLN. Opłata może zostać zmniejszona o 50 proc. jeżeli w okresie 12 miesięcy obrót na karcie jest wyższy niż 60 tys. PLN)
Oprocentowanie: 12,90 proc.
Okres bezodsetkowy: do 54 dni
Maksymalny limit kredytowy: ustalany indywidualnie, min. 20 tys. PLN

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»