Konto osobiste w Citi Banku dla aktywnych

Darmowe konto osobiste w Citi Banku stało się hitem wśród młodzieży i pracujących studentów.

Odpowiedź na pytanie: -dlaczego pracujących? jest prosta. Citi Handlowy wymaga jedynie wpływu 1500 złotych na konto miesięcznie, by bez jakichkolwiek opłat używać konta osobistego z pełną gamą funkcjonalności.

Citi handlowy bez opłat

Citi bank postanowił, prócz wielu opcji i darmowych gadżetów (jak karta debetowa PayPass za darmo) udostępnić swoim nowym klientom wiele funkcji konta osobistego, które dotąd były płatne w większości polskich banków.

Citi oferuje nam między innymi darmową wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wszystkich bankomatów sieci Citi Group na całym świecie. O ile takie opcje dostępne były już w innych bankach, o tyle ich połączenie z dalszymi udogodnieniami Citi Banku już tak często się nie zdarzały.

Bank dodatkowo daje nam bowiem bezpłatne krajowe przelewy przez internet i o złotych opłat miesięcznych za jakiekolwiek usługi.

Osoby, które nie wpłaca w ciągu miesiąca minimum 1500 złotych na konto mogą się spodziewać ściągnięcia 7 złotych z ich konta. I tutaj wspomnijmy, że jest to jedyna opłata, jaką kiedykolwiek poniesiemy za konto bankowe w Citi.

Szał i szok.

Citi Bank po tak doskonale wyposażonym koncie osobistym powinien spodziewać się natychmiastowego sukcesu. Jednak konto Citi może nie być tak popularne, jak na przykład inne darmowe konta bankowe. Dzieje się tak za sprawą głównie mało intensywnej kampanii reklamowej banku, która w wydaniu Citi Handlowego nie wygląda imponująco.

Może się zdarzyć, że najlepsze konto osobiste dostępne w Polsce będzie się sprzedawało gorzej niż inne, bardziej popularne, ale mniej funkcjonalne rachunki (jak np. Inteligo czy konto mBanku).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»