Konto w banku dla małoletnich?

Już praktycznie każdy bank oferuje jakąś formę konta bankowego dla młodzieży. Darmowe konta dla młodych osób stały się popularne głównie dzięki dostępowi internetowemu do kont osobistych i ich wygodzie użytkowania dla młodych osób. Dziś już oprócz najnowszego telefonu komórkowego i odtwarzacza mp3, każdy młody człowiek musi posiadać własne konto osobiste, które jest przez niego samodzielnie obsługiwane.

Najpopularniejsze w Polsce konta osobiste dla młodzieży oferują jak zwykle mBank i Inteligo, jednak konkurencja w postaci CitiBanku i ING Banku Śląskiego nie śpi i wprowadza coraz to nowsze (darmowe konta bankowe na rynek.

Co banki mogą zaoferować dzisiejszej młodzieży?

Przede wszystkim młodzi ludzie mogą liczyć na ogromną wygodę użytkowania darmowych kont osobistych. Nie dość, że otrzymują pełen dostęp do konta za pomocą usług telefonicznych, internetowych i bezpośrednio w placówce, to dodatkowo z poziomu panelu konta mają możliwość zaciągania pożyczek, wykupienia ubezpieczeń i planowania przelewów i zleceń stałych na przyszłość.

Oprócz pełnego pakietu usług dla młodych ludzi, banki mają także  w ofercie gadżety, które wielu uczniom i studentom przypadną szczególnie do gustu.

Gadżety do kont bankowych.

Nie będziemy tu pisali o różnego rodzaju maskotkach i kolorowych długopisach, bo taki rodzaj promocji już od lat nie działa na młodzież. Dziś spodziewają się kolorowych kart płatniczych, które można dodatkowo nakleić na telefon.

Dzisiejsze karty debetowe muszą być przede wszystkim wygodne dla młodych ludzi i umożliwiać im szybką płatność za drobne zakupy w kawiarni czy na basenie. Dlatego banki w Polsce już od dawna umożliwiają korzystanie z kart paypass, którymi można płacić bezdotykowo.

Aby założyć konto dla naszego dziecka, wystarczy odwiedzić serwis www.darmowe-konta.pl i wysłać odpowiedni wniosek o otwarcie konta młodzieżowego.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»