Kredyt gotówkowy w PKO (MAX pożyczka, MINI rata)

Bank PKO, nasz narodowy gigant, oferuje już od dłuższego czasu produkt zwany MAX POŻYCZKĄ. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych kredytów gotówkowych dostępnych na naszym rynku i cieszy się nieustającą popularnością. Dlaczego? Zaraz to wyjaśnimy.

Nie tylko stali klienci banku PKO BP mogą liczyć na preferencyjne warunki udzielenia Max Pożyczki, ale także osoby spoza klienteli banku. Możliwe jest nawet zaciągnięcie kredytu w PKO bez wychodzenia z domu. Przyjrzyjmy się jednak warunkom spłaty Max Pożyczki z Mini Ratką.

Aktualizacja 19-02-2015

Max pożyczka w PKO w kwocie poniżej 23.000 złotych udzielana jest teraz na podstawie wyciągu z konta bankowego z minionych 3 miesięcy oraz dowodu osobistego- bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli. Zobacz nowe zasady na tej stronie.

22 złote za każde 1000 złotych?

Bank PKO BP oferuje niezwykle korzystne warunki spłaty max pożyczki i rzeczywiście rata płacona za kredyt gotówkowy może być uznana za tą w wersji “mini” (pewnie dlatego nazywana jest “Mini Ratką”). Po spełnieniu kilku warunków, może się okazać, że Max Pożyczka to jeden z najtańszych kredytów gotówkowych na naszym rynku.

Bank oferuje (w wybranych przypadkach) zaledwie 22-złotową ratę za każde zaciągnięte 1000 złotych kredytu. PKO uruchomiło ten kredyt gotówkowy praktycznie dla wszystkich zainteresowanych. Wnika to z tego, iż MAX POŻYCZKA jest dostępna nie tylko w placówkach banku PKO lecz także przez internet i telefon. Niskie oprocentowanie zachęca do brania tej pożyczki zwłaszcza, iż w ostatnim czasie polityka banków w sferze kredytów gotówkowych stała się bardzo restrykcyjna.

Max pożyczka, mini rata?

Dzięki intensywnej kampanii reklamowej i bardzo korzystnym warunkom spłaty udało się bankowi pozyskać ogromną ilość klientów na ten produkt finansowy. Max pożyczka to jeden z najtańszych kredytów gotówkowych dostępnych obecnie na naszym rynku.

Oprocentowanie i opłaty

Nominalne oprocentowanie tego kredytu to zaledwie 6,99 punktu procentowego (nominalne) i 0% prowizji od kredytu. W porównaniu z innymi popularnym kredytami gotówkowymi, pożyczka z PKO wypada wręcz świetnie.Inne dostępne na rynku kredyty osiągają oprocentowanie ponad 22% (dla kwoty ok.8 tysięcy złotych). Oczywiście PKO gwarantuje tak niskie oprocentowanie tylko w warunku wykupienia ubezpieczenia kredytu (na szczęście dosyć tanie w przypadku tego produktu) i wysokości pożyczki do 23 tysięcy złotych. Przy większych kwotach oprocentowanie jest nieco wyższe, jednak wciąż korzystne na tle konkurencji.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy z PKO?

Max pożyczkę możesz wydać na zupełnie dowolny cel. Bank nie stawia w tej kwestii absolutnie żadnych warunków. Pamiętajmy jednak, by w określonych sytuacjach korzystać z produktów dedykowanych.

I tak np. kredyty samochodowe w kwocie do 20 tysięcy złotych mogą być korzystniejsze niż zakup auta za kredyt gotówkowy z PKO. Jest tak dlatego, ponieważ oprocentowanie i poszczególne opłaty za prowadzenie kredytu samochodowego mogą być niższe od opłat pobieranych przy pożyczkach konsumpcyjnych.

Max pożyczka z mini ratą nadaje się zatem idealnie na spełnianie potrzeb konsumpcyjnych, czyli zakup codziennych produktów, sprzętu AGD czy opłacenie urlopu.

Czy to naprawdę 0% prowizji?

PKO oferuje nam 0% prowizji za MAX POŻYCZKĘ. Pamiętajmy jednak, iż warunkiem zerowej prowizji za udzielenie kredytu jest suma pożyczki pomiędzy 3.000 a 5.000 złotych oraz 12-miesięczny okres spłaty.

Poza tym zostaniemy poproszeni o wykupienie ubezpieczenia NNW (lub przedstawienie wniosku o posiadaniu takiego ubezpieczenia). Są to standardowe warunki przy udzielaniu kredytów na preferencyjnych warunkach.

Podstawowe informacje o MAX pożyczce.

miniratka w PKOMAX POŻYCZKĘ zaciągnąć można na kwotę od 500 złotych do aż 20 tysięcy złotych. Okres kredytowania na jaki zgadza się bank to aż 8 lat. Tutaj jednak pamiętajmy, iż przy niskich kwotach kredytu, bank może odmówić tak długiego okresu spłaty.

Pożyczka jest standardowo udzielana bez zabezpieczeń i bez poręczycieli. Jeśli jesteś klientem PKO BP wystarczy twój dowód osobisty i oświadczenie o dochodach.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem PKO BP pożyczkę możesz otrzymać bez zabezpieczeń i bez poręczycieli , jedynie na podstawie dowodu osobistego, drugiego dokumentu ze zdjęciem i oświadczenia o dochodach. Zaświadczenie o zarobkach jest wymagane dopiero przy kwotach przekraczających 10 000 zł lub jeśli masz już inne pożyczki.

PKO udziela kredytu bez zgody współmałżonka do kwoty 8000 zł na standardowych warunkach kredytowania.

Tylko jedna wizyta w oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego, wypełnienie wniosku online (dostępny pod tym linkiem) i pieniądze mogą być do Twojej dyspozycji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dot. ‘MAX POŻYCZKI’, prosimy zostaw komentarz a postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
83 Komentarze
Dec 20, 2010
21:26
#1 Kredyty :

Konto firmowe Rachunek firmowy jeden z elementów potrzebny do prawidłowego funkcjonowania każdej działalności gospodarczej.Każda firma czy to duża instytucja czy też mała rodzinna firma musi mieć konto firmowe.Banki oferują nam rożne rozwiązania. Nie wszystkie oferty mogą jednak nam odpowiadać. Nawet jeżeli Twoja firma posiada już rachunek firmowy w jakiejś instytucji finansowej, ale nie jesteś z niego zadowolony możesz założyc nowy rachunek, w innej instytucji finansowej.Ten nieodłączny element każdego przedsiębiorstwa musi spełniać pewne kryteria aby firma pracowała należycie. Przejżyj poszczególne oferty i wybierz właściwe rozwiązanie.

Feb 28, 2011
10:20
#2 Michael Collie :

Czy jest możliwość aby uczeń dostał taką pożyczke ?
PS jest klientem waszego banku.

Feb 28, 2011
10:22
#3 DORADCA :

Uczeń może otrzymać pożyczkę w PKO, o ile jest pełnoletni lub posiada zgodę opiekunów prawnych (najczęściej rodziców). Pożyczka w PKO, jak w każdym innym banku jest dostępna dla osób, które mogą zaciągać zobowiązania finansowe.

May 20, 2011
14:12
#4 Przemek :

Czy jest możliwość aby student (pracujący dorywczo w wakacje, ale bez żadnych zaświadczeń nie posiadający konta w PKO) mógł ubiegać się o minimalną kwotę tej pożyczki i ile trwa okres całej operacji? (od wysłania wniosku do otrzymania środków?)

May 23, 2011
20:52
#5 Annie :

Po złożeniu wniosku przez internet ile należy czekać na odp? Po jakim czasie otrzymuje się pieniądze?

May 24, 2011
06:09
#6 DORADCA :

Z tego co pamiętam wnioski z PKO są rozpatrywane w ciągu ok. 48 godzin. Pozdrawiam.

May 26, 2011
09:46
#7 Annie :

Ponawiam pytanie kolegi: Czy jest możliwość aby student (pracujący dorywczo w wakacje, ale bez żadnych zaświadczeń nie posiadający konta w PKO) mógł ubiegać się o tą pożyczkę i ile trwa okres całej operacji? (od wysłania wniosku do otrzymania środków?)

Jun 6, 2011
16:03
#8 DORADCA :

Tak, jest taka możliwość. Jednak bank udzieli kredytu na mniej preferencyjnych warunkach, niż jest to w przypadku osób pracujących na etacie.

Jul 6, 2011
18:24
#9 justyna :

Mam takie podobne pytanie jak powyżej. jeżeli jestem klienetem pko mam stale wplywy na konto, a w wakacje bede pracowala nad morzem i zloze oświadczenie o dochodach. to tylko na slowo, czy bede potzrebowala zaswiadczenia z miejsca wakacyjnej pracy?

Jul 18, 2011
12:06
#10 Barbara :

Czy kobieta w ciąży, posiadająca umowę o pracę na czas nieokreślony, może się ubiegać o Max pożyczkę z mini ratą?

Jul 19, 2011
09:34
#11 DORADCA :

Jak najbardziej. Ciąża nie przekreśla Pani szans na pożyczkę. Wręcz przeciwnie, teraz jest Pani zabezpieczona prawem pracy przed utratą swojego stanowiska i z całą pewnością otrzyma Pani pożyczkę w PKO BP.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Aug 4, 2011
04:58
#12 Marek :

Witam. Jezeli pracuje w agencji pracy od ponad 6 miesiecy na umowe o prace tymczasowa na czas okreslony to dostane kredyt na 2 tys?

Aug 4, 2011
10:03
#13 DORADCA :

Oczywiście. Pod warunkiem jednak, że okres, jaki pozostał do końca umowy o pracę umożliwi spłatę całości kredytu. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę.

Aug 4, 2011
14:39
#14 Marek :

A jezeli umowa jest przedluzana co miesiac?

Aug 4, 2011
20:45
#15 DORADCA :

Panie Marku, najlepiej będzie jeśli sprawdzi Pan wysyłając wniosek. Konsultant z banku oddzwoni do Pana i wyjaśni wątpliwości.
Pozdrawiam.

Nov 18, 2011
18:09
#16 Piotr :

Pracuje na pół etatu, przy zarobkach 750zł na rękę i nie jestem klientem banku PKO. Chciałbym ubiegać się o pożyczkę w wysokości 3500zł, dlatego chciałbym dowiedzieć się czy mam szansę otrzymać taką pożyczkę, a jeżeli tak to jakie dokumenty potrzebuję do złożenia wniosku.

Nov 29, 2011
19:49
#17 elzbieta :

elzbieta.czy moge zlozyc wniosek o pozyczke,majac inny kredyt.nadmieniam ,ze chcialabym splacic inne zobowiazania,a przedewszystkim karty kredytowe.mam staly dochod i konto w pko.

Nov 29, 2011
20:49
#18 DORADCA :

Jak najbardziej. Jeśli pozostałe zobowiązania są spłacane w terminie, nie będzie żadnego problemu z udzieleniem pożyczki. Na przyszłość polecam też konsolidację kredytów (tutaj szczególnie polecany kredyt konsolidacyjny Alior banku).

Nov 30, 2011
19:29
#19 marcel :

czy osoba mająca wpływy na konto przez ostatnie 5 miesiecy średnio ponad 1000 zł może dostać taką pożyczke? w wysokości 2000 bez zaswiadczen o zarobkach? wplywy byly na konto pko

Nov 30, 2011
19:50
#20 DORADCA :

Oczywiście. Musimy tu tylko wziąć pod uwagę zasady na jakich bank udzieli pożyczki. Może on bowiem prosić o ubezpieczenie kredytu, co będzie wiązało się z nieco większą opłatą każdego miesiąca.

Jan 9, 2012
01:18
#21 Krzysiek :

Jestem od 6 lat klientem PKO BP, korzystam z ipko. Czy mogę wziąć pożyczkę – 2000zł – bez zaświadczenia o dochodach? Na stronie jest napisane, że to możliwe przy kwotach niższych niż 10 tysięcy, ale martwi mnie ten zapis o debecie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, gdyż dwa razy zdarzyło mi się na niego wejść (mam dozwolone -300, szybko zresztą wyszedłem powyżej zera). Dziękuję za odpowiedź.

Jan 9, 2012
07:26
#22 DORADCA :

Witaj. Trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie. Myślę, że nawet pracownik PKO nie mający wglądu do Twojej historii konta bankowego nie będzie w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Najłatwiejszym wyjściem będzie z pewnością złożenie wniosku o Max Pożyczkę. W ciągu kilkudziesięciu godzin bank sam da odpowiedź.
Pozdrawiam.

Jan 11, 2012
02:36
#23 Bartłomiej :

Witam. Mam 21 lat i mam rentę rodzinną po rodzicach 1690zł miesięcznie. Rentę mam jak na razie do sierpnia, później ją przedłużę, bo będę kontynuował naukę. Chciałbym wziąć pożyczkę 3500zł na około 2 lata. Czy dostanę taką pożyczkę? I jakie dokumenty musiałbym przyszykować?

Feb 1, 2012
22:59
#24 Beata :

Chciałam sie zapytac jezeli jestem uczniem i chce wziasc 500zł pożyczki to ile bym musiała spłacac ???

Feb 11, 2012
01:51
#25 Magda :

Witam serdecznei mam pytnie.
MAam umowę o pracę na czas określony-umowa na 3 miesiące.Placa 1600 na rekę.Czy jest możliwość wziecia mini ratki na 3 miesiace na kwotę 1600?

Feb 26, 2012
09:56
#26 Anita :

Witam chciałabym wziazc pozyczke 2000 jestem obecnie na urlopie wychowawczym mąz posiada gospodarstwo ale nie osiąga dochodów czy jest szansa na przyznanie pożyczki w tej kwocie?

Feb 29, 2012
19:08
#27 anna :

czy spłacając wcześniej “mini ratkę” można zyskać np. nie płacąc odsetek za pozostałe do spłaty raty?

Mar 6, 2012
16:31
#28 admin :

Witaj. Wszystko zależy od warunków, na jakich zawarta została umowa kredytowa. Osoby z wyższymi zarobkami i- ogólnie- lepszą historią kredytową, mogą liczyć na brak opłat za wcześniejszą spłatę.

Mar 27, 2012
15:51
#29 Margareta :

Witam, czy mogłabym dostać kredyt w wysokości 2000 zł, jeśli mam rentę tymczasową w wys. ponad 600 zł? Proszę o szybką odpowiedź i dziękuję z góry.

Apr 13, 2012
21:34
#30 klienttt :

Witam. Mam konto w banku 9 miesiecy. Korzystam z debetu w wysokosci 500 zł. chialbym z niego w koncu wyjsc . Tylko niestety czasami sie zdrzalo zejsc ponizej kwoty salda okolo 5 zl. Czy to mnie dyskwalifikuje ?

May 11, 2012
07:06
#31 zainteresowany :

witam,
jak długo trzeba posiadać działalność gospodarczą, z której wpływy wpadają na konto indywidualne w pko, by móc ubiegać się o taki kredyt? dodam że działalność gospodarcza to jedyne źródło utrzymania, prowadzona jest od ponad 6miesięcy, jednak mniej niż rok

May 11, 2012
18:21
#32 pawel :

Witam jezeli mam umowe zlecenie na czas nie okreslony a moje zarobki wynosza w okolicy 1500zl dostane pozyczke na 2000 zl na 4 lub 6 rat?

May 11, 2012
18:37
#33 admin :

Witam. Obliczenia banku będą zależały głównie od kwot, jakie wpływają na Pański rachunek w PKO. Jeśli będą one wystarczające do przeprowadzenia symulacji, raczej nie będzie problemu z udzieleniem takiej pożyczki.

May 11, 2012
18:39
#34 admin :

Absolutnie nie. Debet- mimo, iż uwzględniany w większości symulacji jako “kredyt”- nie będzie żadnym utrudnieniem w tym przypadku.

May 11, 2012
18:42
#35 admin :

Oczywiście. Umowa na czas nieokreślony otwiera drzwi praktycznie do wszystkich banków. Polecamy w takim wypadku także skorzystanie z kalkulatora kredytowego.

May 11, 2012
18:42
#36 pawel :

Tylko ze ja posiadam u panstwa konto i w bzwbk i pieniadze mam na todrugie konto gdyz moja firma wlasnie tam posiada

May 11, 2012
18:44
#37 admin :

To nie jest istotne. Liczy się kwota widniejąca na umowie o pracę.

May 11, 2012
18:49
#38 pawel :

Bo u mnie w umowie jest podane od kiedy pracuje a nie ma do kiedy i jezeli przyniose taki papier to dostane pozyczke?

May 11, 2012
18:50
#39 pawel :

w umowie – zlecenie zeby bylo jasniej

May 11, 2012
18:53
#40 admin :

Umowa- zlecenie to typ umowy, który niechętnie jest uznawany przez banki, bo zakłada ona jedynie kwotę wykonania zlecenia i nie wiąże się z nią żaden obowiązek dalszego zatrudniania pracownika. W związku z tym, proponuję skorzystanie z kalkulatora do którego link podałem powyżej i spróbowanie wysłania wniosków do 2-3 najlepszych banków. Wtedy pracownicy telefonicznie z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości. Życzę powodzenia.

May 12, 2012
07:54
#41 zainteresowany :

ponawiam pytanie o uzyskanie kredytu, jeśli posiada się własną działalność. Jak długo musi firma istnieć?

May 15, 2012
18:35
#42 sylwia :

witam jeśli mam zasadzone alimenty 350zl i rente 500zl z zus czy mogla bym wziasc taka mini ratę w wysokosci 2000 zl mam konto w tym banku z gory dziekuje za odpowiedz

May 21, 2012
16:27
#43 admin :

Jeśli chodzi o firmę- najczęściej bank wymaga minimum 3 miesięcy od wpisu do ewidencji. Firma nie powinna też zalegać w ZUS.

May 21, 2012
16:27
#44 admin :

Jeśli chodzi o alimenty i rentę- bank traktuje je jako dochód stały, więc nie powinno być problemu.

May 24, 2012
18:35
#45 mateusz913 :

Witam!
Czy student w wieku 21 lat otrzymujący rentę rodzinną w wysokości 1700 zł/miesiąc (pod warunkiem kontynuowania nauki)może dostać pożyczkę w wysokości 3000zł pierwszy rok studiów renta zasądzona do 2015roku ?

Jun 20, 2012
15:28
#46 paula :

czy majac alimenty w wys 400zl co msc na corke moge otrzymac pozyczke??

Jun 26, 2012
18:43
#47 Michał :

witam, jezeli posiadam konto w banku bz wbk i mam juz zaciagniety kredyt gotowkowy który regularnie splacam. mam szanse na pozyczke w pko ? (wbk odmowil nast. pozyczki bez podania przyczyny)

Jul 17, 2012
22:50
#48 Radek :

mam 20 lat i zero histori kredytowej ,mam umowe na czas okreslony 10 lat ,na reke otrzymuje wynagrodzenia 1200,jakie mam szanse na kredyt w wysokosci 8500 ?

Jul 18, 2012
10:15
#49 jacek :

witam. czy student który ma kredyt odnawialny w PKO BP i jeszcze go nie spłacił, ale co miesiąc płaci odsetki, może wziąć MAX POŻYCZKĘ Z MINI RATĄ ? Wpływy na rachunek są, bez żadnej umowy ale miesięcznie jest to kilkaset a czasami ponad 1000-1500 zł. Prosze o odpowiedź.

Aug 6, 2012
16:09
#50 Krzysztof :

to zwyczajnie jest łapanie jeleni dziś zadzwonili do mnie z banku i co masę dokumentacji kazali przygotować, a ja zgłosiłem ofertę do UOKiK Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, hasła typu bez zaświadczeń czy na oświadczenie to bzdura totalna i nie ma czegoś takiego proszę się nie łudzić max i mini, to fikcja totalna a nie promocja umowy ciągłości o pracę a co obchodzi bank gdzie pracowałem przez ostatnie 5 lat i czy oraz dla czego nie wpłacałem wypłaty na konto tylko w kasie pobierałem, i jakie dodatkowe minimum 3 miesięczny wpływ na konto potwierdzony wpisem na koncie i rozumiem że do kiedy umowa konsultant powiedział że nie istotne, bo można spłacać dłużej jak umowa o pracę, a w Banku jest całkiem inaczej i to jest normalne nagrałem moją rozmowę z konsultantem nagrałem rozmowę z panią w banku i się różnią czy to jest normalne???

Aug 6, 2012
16:25
#51 Krzysztof :

mówie o tym to brednie !!!!!!!!!!!!!!!
Podstawowe informacje o MAX pożyczce.

MAX POŻYCZKĘ zaciągnąć można na kwotę od 500 złotych do aż 20 tysięcy złotych. Okres kredytowania na jaki zgadza się bank to aż 8 lat. Tutaj jednak pamiętajmy, iż przy niskich kwotach kredytu, bank może odmówić tak długiego okresu spłaty.

Pożyczka jest standardowo udzielana bez zabezpieczeń i bez poręczycieli. Jeśli jesteś klientem PKO BP wystarczy twój dowód osobisty i oświadczenie o dochodach.

Aug 6, 2012
16:26
#52 Krzysztof :

dowód osobisty i oświadczenie o dochodach.

hahahahahahahahaha
i masa różnych umów zaświadczeń i innych……..

Aug 8, 2012
23:03
#53 Kajetan :

Witam
jezeli na moje konto wpływa od 8 miesięcy kwota powyżej 2000zł umowa stała o pracę, ale obecnie mam depet 900zł i do spłacenia kartę kredytową niecałe 2000zł czy otrzymam 7 000zł kredytu?

Aug 14, 2012
23:17
#54 Domi :

Witam , Czy sa szanse na otrzymanie pozyczki w banku pko ,jesli mam umowe przedluzana co miesiac dochod ok 1800 zl , pracuje w tej firmie rok .

Sep 11, 2012
23:37
#55 Angelika :

Witam:) mam 20 lat od 2 lat regularnie na moje konto wpływają pieniądze w kwocie około 500 zł. jestem objęta programem usamodzielnienia i do puki się uczę na moje konto będą wpływać pieniądze oprócz tego mam rodzinne i alimenty( alimenty do rąk własnych) czy mogę wziąć kredyt?

Sep 21, 2012
13:17
#56 Madlen :

Witam. Mam pytanie…od dwóch miesięcy jestem na chorobowym(czyli płaci mi teraz ZUS),spłacam kredyt w wysokości 2200zł w GNB S.A regularnie,zostało mi jeszcze 6 rat. Umowę o pracę mam do końca 2013 r. Chciałabym ubiegać się o kredyt w wys.4000/5000 zł na okres 12 mcy w PKO,czy pomimo tego,że płaci mi ZUS mam szansę na otrzymanie takiego kredytu??? czekam na odp.pozdrawiam

Sep 29, 2012
06:15
#57 marcin :

Witam,czy praktykant w wieku 16 lat może brać na raty , mając umowe na 3 lata?

Oct 21, 2012
18:20
#58 Łukasz :

Witam serdecznie.Cz mogę wziąść kredyt na 6000 zł na dowód bez żadnych zaświadczeń o zarobkach posiadając konto na które wpływa mniej niż 500 zł miesięcznie?

Nov 5, 2012
23:36
#59 Mateusz :

Witam
Jestem klientem PKO BP, brałem już 3/4 pożyczki w tym banku (już dawno spłacone) i chciałbym wziąć kolejną na 3000 – 3500tys(12/18 mies.). Jednak mam umowę o pracę tymczasową, przedłużaną co miesiąc (ost. dwie pożyczki brałem też mając takie umowy). Czy bank udzieliłby mi pożyczki? Pytam ponieważ wiem, że teraz banki nie chcą dawać kredytów osobom z takimi umowami.

Nov 9, 2012
12:10
#60 Majka :

Witam,
Jestem uczniem, nie pracuję, więc nie mam żadnych dochodów. Nie jestem klientem Waszego banku, ani żadnego innego. Chciałabym pożyczyć 500 zł. Czy wogóle byłaby taka możliwość?

Nov 13, 2012
21:32
#61 Alex :

Witam. jezeli jestem klientem pkobp i od trzech miesiecy wplywa wynagrodzenia na konto w tym banku to nie jest wymagane zaświadczenia o dochodach? umowa na czas nieokreslony…wcześniej byla przerwa w regularnych wpływach przez około rok…

Nov 15, 2012
20:30
#62 Monisss :

Jezeli nie pracuje ale mam wplywy na kato ok 4000tys. miesiecznie z innego zrodla to moge otrzymac pozyczke w wysokosci 5000?

Nov 25, 2012
10:18
#63 Magdalena :

Witam mam 22 lata od 3miesięcy pracuje na umowie na czas nie określony potrzebuje pilnie 10000tyś czy mam szanse się starać w tym banku?? Nie mam żadnej historii kredytowej

Jan 8, 2013
07:52
#64 admin :

Magdaleno, jeśli od 3 miesięcy możesz udokumentować stałe zarobki i przedstawić w banku swoją umowę o prace na czas nieokreślony, to z kredytem nie będzie problemu. Proponuję zgłoszenie się do banku lub skorzystanie z formularzy dostępnych na naszej stronie.

Jan 17, 2013
23:26
#65 piotr :

Witam, posiadam kredyt w PKO 2000zł na 12 miesięcy czy dostanę drugi o podobnej sumie w tym banku.

Jan 21, 2013
17:25
#66 kaaaa :

czy jak mam 20 lat i umowe zlecenie na czas nie okreslony z najnizsza krajowa to dostane pozyczke w wysokosci 5000 tys zl

Jan 29, 2013
22:29
#67 Aleksandra :

Witam. Dostałam umowę o pracę na okres dwóch lat, po 3-miesięcznym okresie próbnym. Niestety znajduję się za granicą. Czy istnieje możliwość wzięcia kredytu przez internet? Jakie dokumenty byłyby potrzebne?

Mar 22, 2013
18:06
#68 admin :

Jeśli umowa została podpisana z firmą na terenie Polski, to jest możliwe załatwienie formalności przez internet. Niestety najczęściej, by dostać gotówkę na konto będzie niezbędna jedna wizyta w banku w celu podpisania dokumentów.

Pożyczki udzielane całkowicie online są zazwyczaj drogie i w niskich kwotach (najczęściej w okolicach 1 tysiąca złotych.

Mar 22, 2013
18:07
#69 admin :

Proponuję wnioskować do banku i sprawdzić. Bank za darmo przeprowadzi symulację i podejmie decyzję. Kwota 5000zł na 24 miesiące powinna być w zasięgu Pana możliwości.

Mar 22, 2013
18:07
#70 admin :

Najlepszym wyjściem w tym wypadku będzie telefon do banku i pytanie, czy możliwe będzie podwyższenie kwoty kredytu.

Mar 22, 2013
18:09
#71 admin :

Oczywiście. Zależy jakie to źródło (np. najem/dzierżawa), jednak bank nie powinien mieć z tym problemu. Poprosi z pewnością o wyciągi z kilku minionych miesięcy.

Oct 2, 2013
21:38
#72 Kornelia :

Witam, Przebywam na urlopie macieżyńskim, dostaje trochę ponad 1100 zł, mój mąż ma umowe na czas określony od maja do grudnia b.r. Zarabia sporo, bo prawie 5000 na miesiąc.
Czy dostaniemy pożyczkę-mini ratka w banku PKO (Jesteśmy klientami tego banku) na 5 tyś zł, na okres 3 miesięcy? (Mąż w grudniu przedłuża umowe z firmą)
Ile trzeba czekać na decyzję i wypłatę pieniążków?

Oct 3, 2013
07:37
#73 admin :

Witam Pani Kornelio. Najprostszym sposobem na sprawdzenie czy bank udzieli pożyczki jest wnioskowanie o kredyt. Gdy konsultant oddzwoni do Pani, z pewnością przedstawi wstępną decyzję.

Ze swojej strony mogę polecić też skorzystanie z listy najtańszych kredytów gotówkowych (przecież nikt nie lubi przepłacać). Wbrew pozorom wcale nie trzeba być klientem danego banku, by zaciągnąć w nim pożyczkę.

Pozdrawiam serdecznie.

Jan 28, 2014
21:27
#74 magda :

Mam pytanie czy jest możliwość czy dostała bym pożyczkę wysokości 2000tyś. przy dochodach 30zl miesięcznie? Mam 18 lat moja umowa jest na trzy lata. A mój meldunek czasowy przedłużany co rok.

Feb 20, 2014
13:55
#75 doonna :

Jestem klientką banku , spłacam inny kredyt też w tym banku , czy dostanę MAX POŻYCZKĘ w kwocie 3 tyś. zł na okres np. 12 miesięcy . Jakie byłyby raty tej pożyczki?

Mar 4, 2014
09:03
#76 Rafał :

mam 18 lat i jeszcze sie ucze i mam praktyke wobec tego jakies marne dochody mam. czy mogl bym wziac sobie kredyt powiedzmy tak1500zl?

Oct 13, 2014
08:45
#77 arla :

Pracuje 10 miesiac na umowie zlecenie przedluzanej co miesiac czy mam szanse zeby dostac kredyt???

Nov 13, 2014
19:33
#78 #96 Paulina :

Witam. Chcialam sie dowiedziec czy moglabym wziac kredyt w wysokosci 1000 zl bez zadnych dochodow na dowod osobisty, jestem uczennica.

Nov 26, 2014
20:52
#79 magdalena :

witam,mam pytanie w sprawie max pozyczki . czy moj maz majac rente na 3 lata ,w wysokosci 700zl moze otrzymac pozyczke na jakies 10 tys?

Nov 30, 2014
19:27
#80 Artur :

Witam. Ja zlozylem wniosek w pn,zadzwonila Pani zaraz w tym samym dniu,di dzis nikt sie nie odezwal. Jestem klientem banku od 3 lat i mam prace na czas okreslony.

Nov 30, 2014
21:02
#81 admin :

Witam. Podejrzewam, że wpływy nie będą wystarczające dla banku do udzielenia pożyczki w tej wysokości.

Nov 30, 2014
21:03
#82 admin :

To bardzo dziwne zachowanie banku. Proponowałbym jeszcze raz skontaktować się z infolinią bądź spróbować wysłać wniosek powtórnie i przy pierwszym kontakcie zaznaczyć, że zależy Panu na czasie.

Dec 22, 2014
12:41
#83 martyna :

Witam. Chciałabym wziasc kredyt na 10000. Otrzymuje miesieczne wynagrodzenie z mopru w wysokosci 1000 zl. Czy hylaby taka mozliwisc otrzymania kredytu?

Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»