Kredyt na SMS- jaki najlepszy?

Szybkie tempo życia i sytuacje, jakie stawia ono przed nami, mogą nas zmusić do szybkiej decyzji o zaciągnięciu pożyczki. Stajemy wtedy przed dylematem, czy udać się do banku i kilka dni czekać na wstępną decyzję o przyznaniu kredytu, skorzystać z pożyczki pozabankowej (tzw. chwilówki), a może wyjściem jest nowa forma pożyczki, czyli kredyt na SMS?

Czym jest i jak dziaa kredyt na SMS?

Już na wstępie należy zaznaczyć, ze pożyczka sms-owa jest formą zobowiązania na niewielką kwotę pieniędzy. Przez sms nie pożyczymy bowiem sumy wystarczającej na zakup samochodu lub remont mieszkania Kredyty na sms traktować trzeba raczej jako formę pożyczki na chwilowe kłopoty finansowe, które w dalszej perspektywie z pewnością się rozwiążą.

Pożyczki na sms działają następująco:

  1. Klient wysyła sms na numer podany na stronie operatora pożyczek (sms o określonej treści)
  2. W ciągu kilku godzin otrzymuje potwierdzenie
  3. Na jego konto bankowe przelewana jest kwota (najczęściej kilkaset złotych- pożyczki sms-owe to kredyty na małe kwoty).

Spłacanie kredytu na sms odbywa się podobnie jak w przypadku innych kredytów, czyli bezpośrednio na indywidualny numer konta.

Kredyty sms- wysokie oprocentowanie?

Nie jest tajemnicą, że kredyty na sms to pożyczki wysoko oprocentowane. Mimo, iż firmy je udzielające działają na naszym rynku zupełnie legalnie, wielu osobom i organizacjom ochrony praw konsumentów nie podoba się, że kredyty na sms oferują szybkie pieniądze kosztem niebotycznie wysokiego oprocentowania.

Wiele osób jednak chwali ten rodzaj pożyczki z jednego ważnego względu- pozwala on na szybkie otrzymanie pieniędzy na konto bankowe i skorzystanie z nich nawet tego samego dnia. Pożyczki te spłacane są w ciągu kilku tygodni od zaciągnięcia (a nawet dni), co powoduje, że koszt kredytu nie ma czasu rozrosnąć się do dużych rozmiarów.

Firmy oferujące kredyty na sms

Niezwykle popularnym operatorem tego typu pożyczek jest w Polsce ViaSMS. Via SMS prowadzi system podobny do tych spotykanych na zachodzie, czyli wartość możliwej do uzyskania pożyczki rośnie z czasem. Pierwsza pożyczka może być udzielona na kwotę maksymalnie 500 złotych. Kolejna już powyżej tej kwoty, a od 3 zaciągniętej pożyczki udostępniane nam są kwoty powyżej 1100 złotych.

Więcej o pożyczce VIA SMS poniżej:

EKSPRESS KASA

To kolejna dosyć prężnie działająca w Polsce firma oferująca kredyty na sms. Warunki udzielania przez nią pożyczek są bardzo podobne do tych znanych z VIASMS: Zobacz więcej…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 Komentarze
Jan 7, 2012
22:13
#1 Artur :

Firm takich które udzielą pożyczek lub chwilówek bez bik jest w Poslce wiele, najpopularniejsze to faktycznie viasms, sms365 czy sms kredyt, ale nie ma chyba sensu pisać że któraś jest lepsza od innej bo fakt jest taki że produkty akurat tych największych firm są w praktyce takie same:) Nie zmienia to faktu że to piekielnie drogie produkty i trzeba ich uzywać tylko w ostatczności

Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»