Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy można zaciągnąć na zakup nowego, jak i używanego samochodu.

Pytamy, czy warto skorzystać z ofert banków działających przy dealerach samochodowych? Do takich banków nalezą choćby dobrze prosperujące Toyota Bank, czy VW Bank (który rozwija działalność na inne gałęzie naszych finansów).

Często kredyt samochodowy w banku dedykowanym (przy dealerze naszego samochodu) może być korzystny przez wzgląd na wiele dodatkowych bonusów czy opcji, które dostaniemy razem z nowym samochodem. Przekonajmy się jednak, czy warto.

Okazuje się, że kredyty samochodowe są często wiele niżej oprocentowane niż popularne wśród polaków kredyty gotówkowe (zwane pożyczkami konsumpcyjnymi). Dziś kredyty samochodowe to produkty dedykowane właśnie kierowcom, poszukującym niskich rat kredytu i szybkiej decyzji, co jest niezwykle przydatne, gdy kupujemy auto używane. Kredyty udzielane przez największe banki na polskim rynku cieszą się niezwykłą popularnością. Okazuje się też, że kredyt samochodowy na nowy samochód, wzięty poza placówką dealera samochodowego może być znacznie tańszy niż ten oferowany u sprzedawcy.

Na naszym rynku dostępne są kredyty samochodowe z ratą w wysokości zaledwie 250- 300 złotych. Takie kredyty udzielane są przy zarobkach od 1300 złotych netto i mogą być rozkładane na wiele lat (popularne 36 miesięcy może być zbyt krótkim terminem do spłaty kredytu samochodowego.

Wiele firm finansowych i banków oferuje swoje odmiany kredytu na samochód, jednak najpopularniejsze w naszej opinii jest pięć kredytów, których wnioski można wypełnić na tej stronie. A są to:
Kredyt samochodowy PDK Fiolet
Kredyt samochodowy mBank
Kredyt samochodowy Santander
Kredyt samochodowy Lukas Bank
Kredyt samochodowy db Kredyt

Pamiętajmy też, że zakup taniego, używanego samochodu możemy sfinansować kredytem gotówkowym. Jeśli jest to kwota poniżej 10 tysięcy złotych, możemy rozejrzeć się za tanim kredytem gotówkowym i porównać go do popularnych kredytów na używany samochód.

Nasz portal finansowy życzy Państwu zadowolenia z samochodu, miłej jazdy i szybkiej spłaty kredytu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»