Najtańszy kredyt w mało znanym banku?

W niedawnych poszukiwaniach taniego kredytu gotówkowego, zmuszony byłem sam przeczesać sieć, by odnaleźć  produkt spełniający moje kryteria. Mimo, iż sam prowadzę serwis na temat najtańszych kredytów gotówkowych, okazało się, że każdy kredyt gotówkowy powinniśmy dobierać do własnych preferencji.

Gdy po kilku dniach szukania pożyczki w kwocie 35 tysięcy złotych wylądowałem finalnie w placówce banku BNP Paribas, spojrzałem w lustro i zapytałem siebie, na ile jestem rzetelnym doradcą, skoro kredyt zaciągnąłem w innym miejscu niż własna strona internetowa? Postanowiłem wprowadzić szereg zmian i dziś muszę Wam przekazać informację na temat naprawdę tanich kredytów gotówkowych, które na szczęście możemy zaciągnąć bez wychodzenia z domu przez internet.

Najtańsze kredyty tylko z promocji

Jeśli szukamy naprawdę  taniego kredytu gotówkowego, nie polegajmy na stronach, kalkulatorach kredytowych, które nie uwzględniają promocji w danych bankach.

Każdy bank okresowo organizuje promocje swoich produktów finansowych, które mogą nawet o połowę ograniczyć koszty naszego kredytu gotówkowego. Promocje takie organizowane są okresowo (np. w czasie wakacji lub przed świętami).

Gdzie szukać promocji?

Promocje kredytów  znajdziemy głównie w placówkach lub na stronach banków. Możemy też korzystać z zaawansowanych kalkulatorów kredytowych, które uwzględniają obowiązujące w danej chwili promocje pożyczek we wszystkich bankach. Jednak takich kalkulatorów w polskim internecie jest naprawdę niewiele i ja sam, chociaż prowadzę kilka serwisów doradczych, byłem zmuszony surfować po oficjalnych stronach banków w poszukiwaniu swojego kredytu.

Promocja dwa razy tańsza od codziennej oferty.

Swój kredyt znalazłem w banku BNP Paribas. Kto by się tego spodziewał? Przecież  to bank mało znany. Większą  renomę miał już chyba w Polsce Fortis bank, który to właśnie został przez BNP Paribas “połknięty”  kilka lat temu.

Promocja, którą znalazłem była niezwykle korzystna i znacznie tańsza od WSZYSTKICH kredytów, jakie oferowałem w swoich serwisach (dlatego wzbudziło to moje ogromne zdziwienie). Promocja kredytu gotówkowego zakładała  oprocentowanie na poziomie 9,9% oraz zero procent prowizji w razie otwarcia rachunku w BNP (koszt miesięczny 15 złotych). Koszt założenia i prowadzenia rachunku przez cały okres kredytowania wyniósł i tak poniżej 1% od całej kwoty, więc oferta była niezwykle tania.

O czym świadczy taka promocja i czy warto z niej skorzystać?

Nie tylko z tej promocji, ale także z wielu innych oferowanych w bankach w całym kraju warto korzystać z kilku względów. Po pierwsze, opłaty są znacznie niższe niż w przypadku kredytów oferowanych w reklamach telewizyjnych. Poza tym oferty promocyjne (jeśli uważnie przeczytamy regulamin) mogą być nawet o połowę tańsze.

Oferta BNP Paribas utwierdziła mnie w przekonaniu, że kredytów gotówkowych warto szukać nie tylko w internecie, ale także w placówce banku w naszej okolicy. Zamiast zatem szperać godzinami w internecie, zadzwońmy do najbliższego banku i spytajmy o aktualne albo nadchodzące promocje pożyczek gotówkowych. Możemy bardzo pozytywnie się zaskoczyć.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 Komentarze
Jul 13, 2013
10:40
#1 krystian :

biorąc kredyt na zakup samochodu poradziłem się doradcy finansowego z open finance i myślę, że dzięki temu nie mam teraz kłopotów ze spłatą rat, bo kredyt wybraliśmy na miarę moich możliwości a nie kierując się reklamami banków

Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»