O nas

Posted by admin 3 April 2010

kredyt-hipoteczny-o-nasOd lat zajmujemy się kredytami i lokatami bankowymi. Pomagamy rozwiązywać kłopoty finansowe i spełniać marzenia.

Dzięki współpracy z bankami oferujemy pełny pakiet kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, samochodowych i konsolidacyjnych.

Z nami możesz być pewien, że zawsze wybierzesz najtańszy i najwygodniejszy kredyt z niską miesięczną ratą. Po prostu zajrzyj na nasze strony kredytowe, a doradca bankowy skontaktuje się z Tobą, byś szybko mógł cieszyć się z otrzymanych pieniędzy.

Od lat pomagamy w trudnych decyzjach kredytowych. Dziś klient sam wie, czego potrzebuje. Z tego powodu umożliwiamy samodzielny wybór kredytu i wnioski kredytowe na które bank odpowiada nawet w klika minut.

Przecież to klient decyduje o swoich pieniądzach, nie doradca.

Marta- manager kredyt-pro.pl

Cieszymy się, że zaufałeś właśnie nam.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest, by działać z najlepszymi w branży.

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem z branży finansów i marketingu sieciowego.

Z kim współpracujemy? Działamy z najlepszymi w branży. Prócz dziesiątek banków polskich i zagranicznych, do naszych współpracowników należą tacy giganci jak: Bankier.pl, Tradedoubler czy Money.pl . Od nich czerpiemy co najlepsze, ze swojej strony oferując najlepsze rozwiązania finansowo- marketingowe.

Zapraszamy Cię zatem, drogi internauto do zapoznania się z naszą oferta kredytów.

KREDYTY GOTÓWKOWE

KREDYTY MIESZKANIOWE

KREDYTY SAMOCHODOWE