W banku PKO coraz nowocześniej

PKO BP jest bankiem, który w swojej ponad dziewięćdziesięcioletniej tradycji stał się symbolem polskiej bankowości. Ściśle związany z odzyskaniem niepodległości nie zawiesił działalności także w okresie drugiej wojny światowej, aby w okresie PRL stać się hegemonem polskiej bankowości i z impetem wpaść w nową epokę.

Lata dziewięćdziesiąte należały bezsprzecznie do PKO BP, który dwanaście lat temu, jako pierwszy spośród polskich banków, udostępnił swoim klientom dostęp do rachunków przez internet. Na początku dwudziestego wieku jednak został w znacznym stopniu spowolniony przez konkurencję, ponieważ gigantycznej wielkości struktury banku nie były w stanie szybko się przystosować do dynamicznej gospodarki, czego świadectwem do dziś pozostają miejscami bardzo zagmatwane tabele opłat i prowizji. Jednak PKO BP nie traci całkiem rozpędu i wprowadza na rynek zupełnie nowe produkty.

Nowoczesne produkty finansowe w PKO

Obecnie PKO BP to kilkadziesiąt produktów, które wzajemnie się uzupełniają, dając ponad sześciu milionom klientów możliwość zmontowania własnego zestawu usług, które klienci uznają za najbardziej w ich przypadku wartościowe. W ofercie banku na szczególną uwagę zasługują takie produkty jak konto dla seniorów czy max pożyczka. Inną zaletą PKO BP jest fakt, że to właśnie ten bank prowadzi sprzedaż Obligacji Skarbu Państwa, co w dużej mierze przyczynia się do znacznej przewagi ilości klientów nad ilością kont (ponad osiem i pół miliona do sześciu milionów). Jedną z mniej znanych, bo adresowanych bardziej specyficznie usług jest bankowość prywatna, dostępna zresztą aż w dwóch wariantach: Aurum i Platinum.

W ostatnim czasie PKO BP podejmuje próby uatrakcyjnienia swojej oferty dla przedsiębiorców, która do tej pory była mniej atrakcyjna niż oferta dla klientów indywidualnych, ale zyskuje popularność wraz z każdą nową kampania reklamową.

Znany i zaufany

Jest to jeden z najbardziej utytułowanych polskich banków, a także cieszący się dobra opinią także wśród osób, które aktualnie nie są z PKO BP związane żadną umową. Jest to lider klasyfikacji zadowolonych klientów pośród banków polski i jeden z nielicznych tak wysoko notowanych pod tym względem w całej europie.

PKO BP przedkłada różnorodność oferty ponad prostotę i łatwość dostępu, co jednak okazuje się przynosić zaskakująco dobre skutki, ponieważ właśnie w PKO BP można znaleźć produkty nieoferowane w żadnym innym banku działającym na polskim rynku finansowym. Szczególie warty podkreślenia jest tu kredyt gotówkowy MAX POŻYCZKA z PKO, który jest najpopularniejszym kredytem gotówkowym w Polsce.

Nowoczesny nie tylko na papierze

Bank PKO BP jest bankiem nowoczesnym nie tylko dzięki swojej bogatej ofercie produktowej. Bank stara się także rozwijać sieć swoich placówek i oferować w nich najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. nie bez znaczenia dla banku pozostaje także design ich oddziałów, co możemy zauważyć choćby po najnowszym projekcie rotundy PKO BP w Warszawie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»