Wysokie raty w PKO BP (problemy z Max Pożyczką)?

Jeśli w poszukiwaniu taniego kredytu gotówkowego celowałeś w ofertę PKO BP i miałeś chrapkę na mini ratkę, to po wizycie w oddziel chrapka pewnie Ci przeszła i zastanawiasz się, dlaczego rata kredytu w PKO BP jest wysoka (albo wyższa od tej, jaką obiecywała reklama w telewizji)?

Otóż drogi czytelniku- warto czytać regulaminy. Aby rata tzw. “Max Pożyczki” była niska i zbliżona do tej w reklamie telewizyjnej (około 22 złotych miesięcznie za każde pożyczone 1000 złotych), musisz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie swojego kredytu. Po wykupieniu takiego ubezpieczenia fakt- rata kredytu maleje i jest on sam (jako kredyt) tańszy. Jednak przecież ponosisz dodatkowe koszty- czyli koszt ubezpieczenia. To jeszcze nie wszystko.

Jeśli szukasz taniego kredytu gotówkowego, to z pewnością nie licz na PKO BP, nawet jeśli zarabiasz krocie i Twoja historia kredytowa jest krystalicznie czysta. Max Pożyczka nie będzie nigdy tania z powodu wysokich marż i prowizji banku.

W poszukiwaniach taniego kredytu lepiej skorzystaj z kalkulatora najtańszych kredytów gotówkowych (jest dostępny online) i wybierz kredyt dopasowany do swoich preferencji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Skomentuj

Imię

Email

Strona www

Poprzedni
«
Następny
»